Individuaalne coaching

Juhtimiscoaching

Juhtimiscoachina aitan Sul asjad enda jaoks selgeks mõtestada, seada õiged fookused ja leida tegevused eesmärkide saavutamiseks. 

Kõige lihtsamalt öeldes on coaching struktureeritud vestlus, et saaksid asjad iseenda jaoks läbi mõelda. Coach hoiab protsessi ja kasutab vajadusel erinevaid loovaid meetodeid, et saaksid iseenda sees olevale tarkusele paremini ligi. 

Mina coachina ei anna nõu, vaid aitan Sinu enda tarkuse pinnale tuua. Peegeldan ja kuulan sügavalt. Olen Sulle usaldusväärseks teekaaslaseks keerulisematel perioodidel.

Enim levinumad põhjused, miks juhid on otsustanud minu poole pöörduda: 

 • uude ametisse sisseelamisel
 • konfliktsed olukorrad tööl
 • selguse saamiseks, mida edasi teha
 • kinnituse saamiseks, et teen õiget tööd
 • oma tugevuste kaardistamiseks
 • areneda paremaks juhiks
 • eneseteadlikkuse kasvatamiseks 
 • oma emotsioonide paremaks juhtimiseks
 • jt põhjused

Coachingupaketid alates 4 sessioonist a 60-90min.

Loe lähemalt minu mõtteid juhtimisvestluste kohta.

Loe lähemalt juhtimiskoolituste kohta. 

Gallupi tugevuste coaching

Gallupi tugevuste coaching aitab Sul iseennast taasavastada läbi tugevuste prisma. Gallupi CliftonStrenghtsfinder test aitab Sul oma loomuomased anded sõnastada ja teadvustada, coachingu sessioonides kinnistame ja valideerime saadud tulemused ning leiame viise tugevuste esile toomiseks igapäevaelus. 

Coaching baseerub CliftonStrengths isiksusetestil, mis on välja töötatud aastakümnete jooksul tehtud põhjaliku teadustöö alusel. See test mõõdab, kuidas inimene kõige loomuomasemalt mõtleb, tunneb ja käitub. 34 loomupärast annet on jagatud 4 domeeni: strateegiline mõtlemine, mõjutamine/innustamine, suhete loomine ja elluviimine. Inimest mõjutavad enim TOP5 loomupärast annet, mida on kokku 278 256 erinevat võimalikku kombinatsiooni, sest iga inimene on unikaalne. Test koosneb 177 paarisväitest ja selle tegemine võtab aega ca. 40min.

Vaata lähemalt, millised näevad välja tugevuste testi raportid blogist. 

Inimesed, kes töötavad oma tugevuste tsoonis on: 

 • 6 x rohkem pühendunud oma tööle
 • 3 x rohkem rahul oma eluga üldiselt
 • enesekindlamad ja saavutavad rohkem
 • tunnevad ennast väärtustatuna
 • on loovamad ja innovaatilisemad

Coachingupaketid alates 3 sessioonist a 60-90min.

Loe lähemalt tugevuste töötoa kohta.

Coaching konstellatsioonid on hea võimalus tulla mõistusest tunnetamisse. On olukordi, kus meie mõistus saab otsa ja siis on hea aeg proovida midagi uut, teistmoodi lähenemist.  

Coaching konstellatsioonid on hea võimalus lauamatil figuuridega olukorrad “läbi mängida” ja tunnetada, milline on alustuseks üks samm paremuse suunas. 

Coachina oskan sulle sessiooni käigus tagasi peegeldada ja küsida, miks sa otsustasid just sellises järjekorras figuure matile panna. Mis suunas keegi vaatab ja mida see sulle räägib? 

Tunnetuslikul tasandil on vahel võimalik palju rohkem ära teha kui mõistusega. Tuleb anda endale vaid see võimalus proovida! 

Oled valmis? Tule proovi ära!  

Coaching metsarajal

Kuidas Sulle meeldiks ühendada vajalik kasulikuga? Näiteks coaching ja metsarada? 

Olen ise suur metsaradade fänn ja tean kui värskendavalt mõjub see kui saad värskes õhus liikudes tegeleda ka enda jaoks oluliste teemadega. Meie aju töötab liikudes hoopis paremini ja teinekord tulevad metsarajal just need kõige paremad mõtted ja ideed. 

Võib-olla sobib ka sulle just see coachingu sessiooni läbiviimise võimalus? Harku metsarada on minu vaieldamatu lemmik. Coaching konstellatsiooni ei ole võimalik metsarajal teha, küll aga nii juhtimiscoachingut kui tugevuste coachingut. 

Võta ühendust ja lepime aja kokku!  

Tulemused, mida oled aidanud luua

Annika Tuulemäe

"Minu koostöö Ailiga algas juba mitme aasta eest, kui alustasin tööd juhina uues organisatsioonis. Vahepeal olen oma karjääriteel teinud mitmeid vangerdusi ja Aili on ikka olnud minu kõrval. Kohtume iga paari kuu tagant ning aastatega on kasvanud usaldus ja teadmine, et oma mõtteid võid keerutada üht või teist pidi, kuid coachivad küsimused aitavad näha hoopis teist perspektiivi ja leida sobiva sihi. Mõnikord ei ole endasse vaatamine ja olukorra hindamine just kõige lihtsamad, kuid Aili oskab seda teha alati kõige toetavamal ja hoidvamal moel. Olen koostöös Ailiga olen õppinud hindama oma tugevusi ning leidnud endas rohkem enesekindlust, julgust ja ka asjadel lihtsalt olla laskmist."

Annika Tuulemäe
Forus Group OÜ personalijuht
Rabiya Shahid

"Tänu coachingu sessioonidele suutsin tuvastada oma arenguvajadused ja leida uusi viise, kuidas oma enesekindlust ja karjääri edendada. Olen nüüd iseenesena tõesem teiste inimestega suheldes ja kui ma mingil põhjusel seda ei ole, suudan iseenda valukohtadele otsa vaadata. See on võtnud minult tohutu pinge maha. Coaching Ailiga oli suurepärane. Olen talle väga tänulik, et ta utsitas mind vastuseid leidma ja aitas mul asju selgemalt näha. Aitäh, et muutsid minu keskmise aasta üle ootuste heaks!"

Rabiya Shahid
Chief People & Culture Officer

"Ailiga tekkis kohe õige tunne nagu ühe coach-iga tekkima peab. Oma tugevuste kaardistamine ning nende laiema vaatega arutelu aitas mul oma päris-mina uuesti üles leida ning valikuid tehes seda arvesse võtta. Usun, et oma tugevuste teadvustamine ja realiseerimine aitavad end hoida ning paremini eesmärke saavutada. Aili pühendumine ning avatud olek aitasid keerulise otsingu lihtsaks teha. Soovitan teda ning tugevuste kaardistamist ikka ja jälle."

Iiris Õunpuu
Tarneahela juht

"Aili abil sain aastaid tagasi kindlustunde, et soovin olla inimeste juht. See teekond on olnud künklik nagu elu vahel on. Aili on olnud mulle asendamtuks toeks nii siis, kui olen tööalaselt olnud ummikus, samuti kahe töökoha vahelisel ajajärgul enda uut väljakutset otsimas ning hiljuti just uude kohta kanna kinnitamisel. Aili on partner, keda iseloomustavad märksõnad professionaalsus, neutraalsus ja muidugi konfidentsiaalsus. Ailiga saan arutada ja läbi mängida oma töös planeeritavaid muudatusi, millega näiteks otsese juhi või personalijuhi juurde kohe ei sooviks või ei saa minna. Sessioonid Ailiga muudavad mind teadlikumaks enda võimetest ja võimalustest ning arendavad mind loodetavasti ka paremaks inimeseks!"

Triin Küttim
RMK kommunikatsiooniosakonna juht
dagny valtson

"Aili on fantastiline coach. Läbi kõikide kohtumiste imetlesin tema juures oskust pühenduda, kuulata ja suunata mängleva kergusega, loomulikult ja siiralt. Teda ei olnud kunagi liiga vähe või liiga palju, vaid täpselt parasjagu, alati õiges kohas ja õigete küsimustega. Coachingul on võlujõud, mida on raske uskuda, kuni oled seda kogenud. Mõtteselgus, eneseteadlikkus ja kindel suund on vaid väikene osa sellest, mida koostöö Ailiga minule andnud on. Minu siirast tänu Sulle südamega pühendumise eest."

Dagny Valtson

"Coachi küsimused ja vestluskäik aitas üle saada osadest minu jaoks muidu keerulistest pimealadest. Samuti sai koostatud tegevuskava, mis aitab täiendavalt toetada minu tugevuste väljaarendamist. Kui muidu oleks testi tulemus jäänud ehk niisama ajusoppi mõtlemiseks, siis tänu coachile sai see aga väga praktiliseks igapäeva osaks muudetud ning seeläbi tõi ellu juurde selgemat sihti, julgust ja enesekindlust.”

Kadri Eensalu

Broneeri tasuta tutvumiskõne

Scroll to Top