Arenda oma loomupärased anded tugevusteks

Kas sa mõtled vahel, miks sa teed selliseid valikuid nagu sa teed? Miks mõned asjad tulevad Sul välja loomulikult ja mõned mitte? Miks Sind tõmbab mõne tegevuse juurde ja teisi kohe üldse ei taha teha? 

Vastus peidub Sinu loomupärastes annetes. Arenda oma loomupärased anded tugevusteks ja Sinu terve maailm võib muutuda. Loomupärane anne on sinu viis mõtelda, tunda, käituda. 

Meie loomupärased anded on võti oma täispotentsiaali saavutamiseks. Kui kasutad oma loomupäraseid andeid, käitud enesekindlamalt, inspireeritumalt ja teadlikumalt.

Väga tihiti aga võtame oma loomupäraseid andeid nii iseenesest mõistetavana või me ei pruugi neist isegi teadlikud olla. Seetõttu töötas Gallup välja Cliftoni tugevusteleidja, mis aitab Sul tuvastada alad, kus sul on suurim potentsiaal. See isiksuseküsimustik aitab Sul tuvastada oma loomupäraseid andeid ja tugevusi, et saaksid olla õnnelikum ja edukam. Peale testi tegemist saad personaliseeritud raporti, mis kirjeldab Sinu suurimaid andeid ja tugevusi. Raport sisaldab ka soovitusi ja pimealasid, mille kallal saad coachi abiga tööd teha, et oma potentsiaali täielikult avada. 

Parimaks versiooniks iseendast võid saada lihtsamalt kui sa ise arvad! Kui kasutad oma tugevusi nii tööl kui eraelus, saadab Sind peagi edu! 

Scroll to Top